Υπεύθυνος Υποδοχής Διαφήμισης

job opening grammateia ypodoxis diafimisis

H ONDECK GROUP αναζητά άτομο για Υπεύθυνη Υποδοχής Διαφήμισης, η οποία θα υποστηρίζει τόσο τα έντυπα, όσο και τα ψηφιακά μέσα της εταιρείας.

Αρμοδιότητες:
• Υποδοχή και επικοινωνία με υποψήφιους πελάτες
• Παρακολούθηση και διαχείριση των διαφημιστικών ενεργειών.
• Επικοινωνία με πελάτες & reporting
• Ενημέρωση και επικαιροποίηση βάσης δεδομένων
• Στενή συνεργασία με το εμπορικό τμήμα & το atelier.

Απαιτούμενα προσόντα:
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 χρόνια σε ανάλογη θέση.
• Καλή γνώση Αγγλικών και H/Y, MS Office.
• Οργανωτική ικανότητα, ομαδικό πνεύμα, άνεση επικοινωνίας και αποτελεσματικότητα.
• Ευελιξία στην αντιμετώπιση προκλήσεων και προσαρμογή σε αλλαγές.
• Ικανότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών

Παροχές:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών προσαρμοσμένο στα προσόντα και την εμπειρία του υποψήφιου.
• Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης.
• Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας.